Hakkımızda
Biz Kimiz

20 Yılı Aşkın Süredir, Isıtma ve Soğutma Alanındaki Uluslarası Şirketlerde Satış ve Pazarlama

OCC Mühendislik, iklimlendirme sektörüne enerji verimliliği yüksek ve kaliteli ürün tedariği amacıyla 2017 yılında İstanbul da kurulmuştur.

Kurucu ortağımız Osman Doğru nun 20 yılı aşkın süredir, ısıtma ve soğutma alanındaki uluslarası şirketlerde satış ve pazarlama alanındaki tecrübeleri OCC Mühendisliğin temelini oluşturmaktadır.

Kurucu ortağımız Osman Doğru’nun Uluslarası firmalardaki tecrübe ve bilgi birikimleri OCC Mühendisliğin oluşumuna katkıda bulunmuştur, Trane merkezi sistemler Türkiye ve Türki Cumhuriyetler satış pazarlama müdürü, Samsung sistem klimalar Türkiye satış pazarlama müdürü ve en son Oventrop Turkiye Genel Müdürü olarak görev alarak birçok başarılı proye imza atarken ekip, proje ve ürün yönetiminde tecrübe kazanmıştır.

2017 yılında ticari faaliyetine başlayan OCC Mühendislik Oventrop markasını 4500 den fazla çeşit ürünle, Türkiye ve Turki Cumhuriyetlerde satış ve pazarlama alanında halen temsil etmektedir.

Termostatik vanalar, yerden ısıtma sistemleri, balans vanaları, radyatör firmaları için özel ek parçalar ana ürün gruplarıdır.

AMACIMIZ VE HEDEFLERİMİZ

Misyonumuz

Sektörde öne çıkan verimli, çevreye duyarlı ve konfor odaklı global trendleri takip ederek, çalıştığımız projelerin ihtiyaçlarına uygun şekilde doğru ürünü hızlı şekilde tedarik etmektir.

Vizyonumuz

Hızla gelişen teknolojiyi sektörümüze adapte ederek artan karbon salınımı ve küresel ısınma ile mücadelenin parçası olabilmektir.

Hizmet Verdiğimiz Ülkerler

 
Türkiye   Gürcistan
Azerbaycan   Turkmenistan
Özbekistan   Kazakistan