İptal ve İade

İptal ve İade

 • Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

  Sipariş işlemi tamamlandıktan sonra iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. Sipariş sizlere ulaştıktan sonra dilerseniz kargodan teslim almayarak veya dijital iade formunu doldurarak iade sürecini başlatabilirsiniz.
 • www.woykids.com sitesinden satın alınan ürünün iadesi nasıl yapılır? 

  1. www.woykids.com’a giriş yaptıktan sonra Sağ üst köşede bulunan “hesabım” bölümünden “siparişlerim” başlığı altında iade etmek istediğiniz siparişin üzerine tıklayınız.
  2. İade etmek istediğiniz ürünün üzerine tıklayarak iade talebi başlığı altında bulunan iade etme sebebinizi, Siparişinizi iade etmek istediğiniz kargo firmasını seçtikten sonra “iade ve Geri Gönderim Şartlarını okudum, kabul ediyorum” işaretleyerek iade talebi butonuna basınız.
  3. Ekranınıza gelen ücretsiz kargo kodu ile birlikte seçtiğiniz kargo firmasına ürünlerinizi 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  4. İade süreci, ürünlerin Woy Kids Depo tarafından teslim alınmasının ardından başlatılacaktır.
  ***Digital iade formu doldurulmadan gönderilecek ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Digital iade dışında gelen kargolar sizlere geri gönderilecektir.
 • İade süresi ne kadardır?

  İnternet mağazamızdan satın aldığınız ve kullanılmamış ürünler için iade süresi 14 gündür. ***Digital iade formu doldurulmadan gönderilecek ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Digital iade dışında gelen kargolar sizlere geri gönderilecektir.
 • Ürünümü iade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?

  Digital iade formunu doldurarak iade kodlarınızla birlikte ücretsiz bir şekilde tercih ettiğiniz kargo firmasıyla gönderim sağlayabilirsiniz. Digital iade formu doldurulmadan gönderilecek ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Digital iade dışında gelen kargolar sizlere geri gönderilecektir.
 • Siparişimi teslim almadan iade ettim. Kargo ücreti geri ödenir mi?

  Siparişinizi kargo personelinden teslim almadan geri gönderdiğinizde ödediğiniz kargo ücreti, sipariş tutarınıza eklenerek size geri ödenir.
 • İade işlemleri sırasında kargo kodu geçersiz hatası vermektedir. Yeni iade kargo kodunu nasıl alabilirim?

  "İade taleplerinde ürün gönderimi için verilen kargo gönderi kodları, kargo firmalarının sistemlerinde 7 gün boyunca geçerlidir. 7 gün içinde gönderim yapmadığınız durumda Hesabım – Siparişlerim – İade İşlemleri sayfasından başvuruda bulunarak yeni bir gönderi kodu alabilirsiniz.
  Tekrar iade kodu alabilmeniz için ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlayan 30 günlük sürenin geçmemiş olması gerekir. Eğer bu süre geçti ise iade işlemi gerçekleştirlemez."
 • Kargo firması iade gönderimi almaya gelmiyor.

  Kargo firması kurye operasyonunu günlük olarak düzenlediğinden, ürün gönderim işlemleriniz için günlük kurye talebi iletmeniz gereklidir. Örneğin kurye talebinizi dün ilettiyseniz ve kargo firması ürünü almaya gelemediyse, bugün kurye talebinizi tekrar iletmeniz gerekir.

  Talebinizi tekrar ilettiğiniz halde kurye ürününüzü almaya gelmiyorsa, ilgili kargo müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

  *Mücbir sebeplerden (doğal afet, pandemi vb.) dolayı kurye talebiniz alınamadığı durumlar yaşanabilir.
 • Siparişin bilgim dışında iptal edildiğine dair SMS/mail geldi.

  Siparişinizdeki yetersiz bilgi veya ürünün kalite standartları gereği gönderime uygun olmaması gibi nedenlerle sipariş iptali yapılabilmektedir. İptal durumunda ödemeniz gerçekleşmişse, para iadeniz ödeme yönteminize göre tarafınıza iade edilmektedir.
 • Kredi kartı ile alışverişte iade süreci nasıl yapılmaktadır?

  Kredi kartı ile yapılan alışverişleriniz de iade ürün/ürünleriniz depomuza ulaştıktan sonra kalite kontrol süreci sonrasında SMS ile sizlere bilgi vermektedir. SMS sizlere ulaştıktan sonra iade süreciniz başlamaktadır.
 • Havale/EFT ve kapıda ödeme siparişlerinde iade işlemi nasıl yapılmaktadır?

  İnternet sitemiz üzerinden “Havale/EFT” veya “Kapıda Nakit/Kredi Kartı Ödeme” yöntemlerinden birini kullanarak gerçekleştirdiğiniz alışverişleriniz için iade talebinde bulunduğunuzda; iade işlemi, Woy Kids Depo biriminin, iade talebinizin şartlara uygunluğunu tespit etmesinin ardından aşağıdaki yöntemlerden birisiyle yapılabilir;

  • Bize bildireceğiniz İBAN numarası, TCKN, İban numarasına bağlı Ad-Soyad bilgileri hesabınıza,
  • Üyelik hesabınıza ürün bedelinde Woy Kids Puan yüklemesi

  *** Hesap bilgilerinizi iade ürününüz depomuza ulaştığına dair SMS geldikten sonra info@woykids.com adresine iletmeniz gerekmektedir.
Bizimle İletişime Geçin