Teslimat Ve İade

Teslimat

OCC Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaştırılması için lütfen adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazınız. Proje bazlı işlerde üreticinin üretim programına uygun olarak; OCC Mühendislik San ve Tic Ltd Şti nin parsiyel teslimat yapma hakkı vardır. İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

İade

  • mail@occmuhendislik.com.tr E-posta adresine Sipariş Numaranızı ve iade işlemi talebinizi yazınız.
  • Size yollayacağımız e-posta içindeki Yurtiçi Kargo Cari İşlem Kodumuzu belirterek; iade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturası ile, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, geri gönderdiğinizden emin olunuz. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir 'İADE FATURASI' ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri 'İADE FATURASI' kesilmesi koşulu ile yapılmaktadır. İade kargonuz OCC Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne ulaştıktan sonra size bilgi e-postası gönderilir ve ürün bedeli ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi, bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Banka havalesi ile ödeme yapıldıysa, 3 iş günü içerisinde geri ödemesi yapılabilir. Yurtiçi Kargo dışındaki kargo şirketlerinin karşı ödemeli gönderileri, şirketimiz tarafından teslim alınmamaktadır.
  • Proje bazlı satışlarda; alıcı satın aldığı ürünün teknik şartnameye uygun ve istediği ürün oldugunu peşinen kabul eder, proje bazlı ürünler, sadece alıcının projesine yönelik üretildiği için, alıcı almış olduğu ürünlerin iadesini yapamayacağını peşinen kabul eder.

İade Adresi

OCC Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Kurtköy Mah. Kuzuluk Sok. No:11B 34912 Pendik - İstanbul

Bizimle İletişime Geçin