Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

 • Şifremi nasıl değiştirebilirim?

  Üyeliğinize giriş yaparak "Hesabım" kısmından “Şifre Değiştirme” alanı üzerinden güncelleyebilirsiniz.
 • Havale/EFT ile sipariş oluşturabilir miyim?

  Sipariş bedelinin tamamını havale/eft ile aşağıda bilgileri bulunan İBAN numarasına göndererek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Havale/EFT ödemenizi yaparken açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmanız gereklidir. Aksi takdirde siparişiniz onaylanmayacaktır.
  ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. Garanti Bankası- İstanbul Mecidiyeköy Ticari Şube
  TR75 0006 2000 1190 0006 2960 16
 • Kapıda ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

  Alışverişinizi kapıda ödeme seçeneklerinden birisiyle tamamlamak isterseniz, siparişinizin ödeme adımında ilk sırada bulunan “Kredi Kartı ile Ödeme” “Havale ile Ödeme” ve “Kapıda Ödeme” seçeneklerinden “Kapıda Ödeme” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.
 • Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

  Oluşturulan siparişler içerisinde değişiklik yapılamamaktadır. Dilerseniz ürünleri kargodan teslim almayarak iade edebilirsiniz.
 • Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

  Sipariş işlemi tamamlandıktan sonra iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. Sipariş sizlere ulaştıktan sonra dilerseniz kargodan teslim almayarak veya dijital iade formunu doldurarak iade sürecini başlatabilirsiniz.
  (Hijyen kuralları gereği tekrar satışı mümkün olmayan, hijyenik ürünler, göğüs pompası, ateş ölçer, iç çamaşırı, hijyenik ped, tıraş bıçakları, kişisel bakım ürünleri, gıda ürünleri, bebek bezi, mamalar, ıslak mendil, bebek bezleri, alıştırma külodu, tuvalet adaptörü, kozmetik ürünler, temizlik ürünleri ve benzeri ürünlerde ürünlerin kusurlu olması dışındaki hiçbir koşulda iade işlemi yapılamamaktadır.)
 • Ürünümü iade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?

  Digital iade formunu doldurarak iade kodlarınızla birlikte ücretsiz bir şekilde tercih ettiğiniz kargo firmasıyla gönderim sağlayabilirsiniz.
  Digital iade formu doldurulmadan gönderilecek ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Digital iade dışında gelen kargolar sizlere geri gönderilecektir.
 • www.joker.com.tr sitesinden satın alınan ürünün iadesi nasıl yapılır (Dijital İade Formu)

  1. www.joker.com.tr’ye giriş yaptıktan sonra Sağ üst köşede bulunan “hesabım” bölümünden “siparişlerim” başlığı altında iade etmek istediğiniz siparişin üzerine tıklayınız.
  2. İade etmek istediğiniz ürünün üzerine tıklayarak iade talebi başlığı altında bulunan iade etme sebebinizi, Siparişinizi iade etmek istediğiniz kargo firmasını seçtikten sonra “iade ve Geri Gönderim Şartlarını okudum, kabul ediyorum” işaretleyerek iade talebi butonuna basınız.
  3. Ekranınıza gelen ücretsiz kargo kodu ile birlikte seçtiğiniz kargo firmasına ürünlerinizi 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  4. İade süreci, ürünlerin Joker İnternet Depo tarafından teslim alınmasının ardından başlatılacaktır. ***Digital iade formu doldurulmadan gönderilecek ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Digital iade dışında gelen kargolar sizlere geri gönderilecektir.
 • Oyuncak Ürünü Değişim/İade Süreci

  *Teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bilgi verilmeyen, Orijinal ambalajı bozulmuş, kutu ve iç aksesuarları olmayan, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ve orijinal kutusu/ambalajı zarar görmüş (çizilme, yırtılma, bant-etiket kullanımı) ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

  **Sorunun ürünün yanlış kullanımına bağlı olarak kullanıcı hatasından (yanlış şarj etme, yanlış pil kullanımı, çarpma, kırma, bozma, düşme sonucu kırılma, yanlış montaj, yanlış kullanım…vb) kaynaklandığı tespit edilen durumlarda değişim ve iade yapılmaz.

  ***6502 Sayılı Tüketici Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Bu kanuna bağlı olan, Garanti Belgesi Yönetmeliği ve yine bu kanuna bağlı olan Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği dikkate alındığı takdirde OYUNCAK grubu ürünlerimizde Garanti Belgesi bulunması zorunluluğu gerekmemektedir.
 • Pazar yerlerinden Joker mağazasından satın alınan ürünlerin değişim işlemi yapılabilir mi?

  Değiştirmeyi düşündüğünüz ürünlerin kullanılmamış olması, paketinin hasar görmemiş olması ve ürünün tekrar satışa sunulabilecek durumda olması gerekmektedir. Deneme amacıyla ambalajından çıkarılmış ürünlerde, ambalajın bozulmamış ve ürünle birlikte tüm aksesuarlarının, orijinal paketleriyle birlikte bir arada olması gerekmektedir. Mağazalarımızdan değişim işlemi gerçekleştirmek için aşağıda sıraladığımız belgeleri yanınızda bulundurmanızı rica ederiz:
  - İlgili siparişe ait satış belgesinin (e-arşiv faturası/sevk irsaliyesi) aslı.
  - Hediye ürün değişimlerinde, hediye değişim kartı (hediye değişim kartıyla ürün iadesi yapılamamaktadır.)
Bizimle İletişime Geçin