Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat

 • Kargo ücretiniz ne kadar?

  İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız toplam tutarı 190TL üzerindeki tüm alışverişlerinizde kargo bedeli alınmamaktadır. 149,99 TL altı tüm siparişler için kargo ücreti 9,99 TL , 150 - 189,99 TL arası tüm siparişler için kargo ücreti 7,99 TL'dir. Tekstil ürünlerinde 50 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. (Sepetiniz de sadece tekstil ürünü olması halinde geçerlidir.)
 • Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

  Siparişleriniz adresinize bağlı olarak Yurtiçi Kargo (kapıda ödeme), Aras Kurye Kargo ve isteğe bağlı seçilebilen Yurtiçi Kargo firmaları aracılığıyla teslim edilmektedir. Kargo firması adresine göre sistem tarafından belirlenmektedir.
 • Kargomu ne zaman teslim alabilirim?

  Mesafeye bağlı olarak 1 ile 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Pandemi nedeniyle maksimum hijyen kuralları dikkate alınarak siparişleriniz hazırlandığından teslimat sürelerinde gecikmeler yaşanabilmektedir.
 • İstanbu Hızlı Teslimat siparişi nasıl oluşturabilirim?

  İstanbul Hızlı Teslimat hizmeti, İstanbul sınırları içinde, Adalar, Silivri, Çatalca, Şile ve Arnavutköy ilçeleri dışında tüm İstanbul'da geçerlidir. Hızlı teslimat hizmetimizden Cumartesi/Pazar günleri hariç hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir. Siparişinizi verirken aynı gün teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. (Aynı gün teslimat hizmetinden faydalanabilmek için 14,90 TL ödemeniz gereklidir.)
 • İstanbul Hızlı Teslimat ile verilen siparişlerde hizmet bedeli alınıyor mu?

  Hızlı teslimat hizmet bedeli 14,90 TL'dir.
 • Teslimat esnasında nelere dikkat etmeliyim?

  Joker.com.tr’den verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde kargo teslim fişini imzaladıktan sonra, kargo ambalajında sorun olmasa bile kargo paketini açıp kontrol etmelisiniz. Paket içeriğinde herhangi bir hasar, eksiklik varsa kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatmanız ve ardından bu tutanakla birlikte bizimle iletişime geçmeniz gerekir.
 • Kargo kutum hatalı/hasarlı veya eksik çıktı. Ne yapabilirim?

  Kargonuzu teslim alırken kargo yetkilisiyle birlikte paketinizi açıp kontrol etmeli, eksik ya da hasarlı ürün durumunda ise kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz. Yaşadığınız durumla ilgili tutanak veya servis raporunuz varsa musteridestek@joker.com.tr adresine mail olarak iletmeniz gerekmektedir.
 • Siparişim eksik gelmesine rağmen kargo firması rapor tutmuyor. Ne yapabilirim?

  Siparişiniz size ulaştığında kargo görevlisi yanındayken paketinizi kontrol etmelisiniz. Bu esnada kontrolünüzü gerçekleştirmiş ve paketinizde eksik olduğunu fark etmişseniz kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep etmelisiniz.

  Eğer kargo görevlisi tutanak tutmayı kabul etmiyorsa musteridestek@joker.com.tr adresine bilgilendirme de bulunmanız gerekmektedir.
 • Ürünün aksesuarları/aparatları eksik olarak gönderilmiş. Ne yapabilirim?

  Siparişinizde yer alan ürünlerde paket içinden çıkması gereken aksesuar ya da aparatlardan biri ya da birkaçı eksikse öncelikle ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içinde musteridestek@joker.com.tr adresine bilgilendirme de bulunmanız gerekmektedir.
 • Siparişim ben adresimde yokken gelirse ne olur?

  Anlaşmalı olduğumuz kargolarımız sizi evde bulamadığı durumlarda siparişinizi depomuza iade olarak geri getirmektedir.
 • Siparişimin teslimat adresini veya alıcı adını değiştirebilir miyim?

  Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizin teslimat adresini değiştirmek isterseniz musteridestek@joker.com.tr adresine bilgi iletebilirsiniz.
 • Yurt dışına teslimatınız var mı?

  Siparişlerimiz sadece Türkiye sınırları içerisindeki illerimize gönderilmektedir.
Bizimle İletişime Geçin